Filmy relacja mężczyzna-kobieta, kot

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja mężczyzna-kobieta, kot. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Patrick Bateman ma 26 lat, jest przystojnym, wykształconym i inteligentnym maklerem z Wall Street. Może poszczycić się licznymi sukcesami, mieszka w luksusowym apartamencie, ubiera się w najdroższych sklepach. W dzień zarabia fortunę na operacjach giełdowych, w nocy wiedzie drugie życie, o którym wie tylko on sam... i jego ofiary. Patrick jest bowiem seryjnym zabójcą. Czuje się bezkarny i drwi sobie ze wszystkiego i wszystkich. Nikt ani nic nie jest w stanie go powstrzymać. Jak daleko zdoła się posunąć?
W filmie Jestem na tak w roli głównej występuje Jim Carrey jako Carl Allen, człowiek, który bierze udział w programie samodoskonalenia, opartym na jednej prostej regule: mówić "tak" wszystkim i wszystkiemu. Z początku uwolnienie potęgi słowa tak w zdumiewający i niespodziewany sposób zmienia życie Carla, ale wkrótce odkrywa on, że otwarcie się na niezliczone możliwości może mieć i swoje złe strony.

Venus

6,7
Maurice i Ian to dwaj starzejący się aktorzy. Niegdyś wielkie postacie londyńskich teatrów i kina, dzisiaj pozostały im tylko wspomnienia i czekanie na śmierć. Chociaż starają się do tego podejść z dystansem, rutyna wdarła się już do ich życia. Przerywa ją pojawienie się młodej siostrzenicy Iana, Jessie. Zamknięta i opryskliwa z początku dziewczyna wywraca ich życie do góry nogami.


Smerfy

6,0
Kiedy zły czarodziej Gargamel wygania malutkie, niebieskie Smerfy z ich wioski, z magicznego świata trafiają do naszego – konkretnie w samo serce Central Parku. Wysokie na trzy jabłka, zagubione w „Wielkim Jabłku”, Smerfy muszą odnaleźć drogę do swojej wioski, nim na ich ślad wpadnie Gargamel.

Edtv

6,4
Historia młodego człowieka, który został wybrany przez jedną ze stacji TV do programu emitowanego przez całą dobę. Ekipa filmowa rejestruje każdy moment z życia Eda. Chłopak staje się niewolnikiem swojej popularności, a kiedy chce zrezygnować, okazuje się to prawie niemożliwe.
Drugi film w dorobku Stephena Frearsa jest próbą ukazania historii angielskiego dramaturga Joe Ortona, który stał się legendą w latach 60. Reżyser skupia się na relacjach, które łączyły Ortona z Kennethem Halliwellem. Halliwell dla głównego bohatera był nie tylko mentorem i nauczycielem, ale także kochankiem, który w pewnym momencie staje się zazdrosny o dobrze zapowiadającą się karierę swojego ucznia.
Na Lazurowym Wybrzeżu dochodzi do serii kradzieży. Podejrzenia padają na dawnego złodzieja Johnego Robina (Cary Grant). Musi on sam oczyścić się z zarzutów.
Nadchodzi wiosna – ptaki śpiewają, słońce świeci, a Tom zakochuje się bez pamięci w kotce z sąsiedztwa. Mysz Jerry początkowo cieszy się z wolności, lecz szybko zaczyna tęsknić za przyjacielskimi potyczkami z kocurem. Postanawia przypomnieć Tomowi, co tak naprawdę jest w życiu ważne.
Tom po raz kolejny próbuje zdobyć serce pięknej kotki – Toots. Tym razem staje w nocy pod oknem ukochanej i śpiewa miłosną serenadę. Nie podoba się to jednak Jerry'emu, którego kocia muzyka właśnie obudziła. Aby pozbyć się Toma, mysz spuszcza z łańcucha buldoga Spike'a.
Lucy (Sandra Bullock - Speed) - młoda, atrakcyjna kasjerka ze stacji metra, kocha się potajemnie w przystojnym pasażerze, często kupującym u niej bilety. Traf chce, że mężczyzna został zaatakowany przez oprychów i zepchnięty na tory. Niewiele myśląc Lucy rzuca się na pomoc i ratuje go spod nadjeżdżającego pociągu. Nieznajomy, w stanie śpiączki, leży w szpitalu. Lusy jest tak częstym gościem. Poznaje jego brata Petera (Bill Pullman - Casper), z którym nawiązuje bliską więź. Gdy chory wreszcie odzyskuje przytomność sytuacja uczuciowa bohaterów jest jeszcze bardziej skomplikowana niż przed jego nieszczęśliwym wypadkiem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…